Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Home

Trasy Rowerowe

 

 

  

  • Trasy rowerowe

Mamy dla Was dobrą wiadomość!!! Od października 2020 r. nasi Goście mogą korzystać z malowniczo położonych tras rowerowych wzdłuż rzeki Kamienica, którymi dojedziecie do centrum Szczawy. Jest to część szlaku który nosi nazwę VELO LIMANOWSKI i ma połączenie z VELO DUNAJEC. Do Waszej dyspozycji mamy mapy i przewodniki turystyczne prezentujące nowopowstałe szlaki. Zachęcamy do korzystania z publikacji, które są dostępne także w Powiatowym Centrum Informacji Turystycznej oraz po zniesieniu obostrzeń w budynku wypożyczalni w Zalesiu.

 

  • Sprzęt sportowy

Nasi Goście w cenie noclegu mogą bez ograniczeń korzystać z dostępnego sprzętu sportowego. Do Waszej dyspozycji macie rowery, kaski, kijki do trekkingu, piłkę do siatkówki oraz piłki nożnej, rakiety do badmintona.

W zimie udostępniamy Wam sanki oraz jabłuszka.

 

W pokojach Goście mają do dyspozycji przygotowane PAKIETY TURYSTY w skład których wchodzą przewodniki, mapy i ulotki turystyczne.